KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15763275
nr 1576 3275
Oidentifierad konstnär. Omkring 1900, Signerad Delany, dam på brygga. Olja på pannå, 14x9, yttermått inklusive ram: 27x23 cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.300 kr
måndag 6 november 2023
kl 19:21:56
700 kr
800 kr
900 kr
1.000 kr
1.200 kr
1.200 kr
1.200 kr (Budbetjänt)
1.300 kr